Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej poleca! - Praktyk UJ zdalnie

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (WZiKS UJ) oferuje zainteresowanym studentom możliwość realizacji zdalnych praktyk studenckich indywidulanych lub grupowych.

Realizacja praktyk polegać będzie na opracowaniu elementów krótkiej kampanii promocyjnej, mającej na celu dotarcie w dobie izolacji do kandydatów na studia
z ofertą kierunków oferowanych przez WZiKS UJ w roku akademickim 2020/2021.

Kanały: Internet, prasa, radio, telewizja.

W ramach praktyk studenci zobowiązani będą do wykonania jednego
z wymienionych poniżej pakietów promocyjnych:

1. Kompleksowy projekt materiałów promocyjnych obejmujący m.in: baner, plakat, ulotkę oraz reklamę prasową i internetową (z uwzględnieniem standardów Systemu Identyfikacji Wizualnej UJ);
  2.  Projekt reklamy prasowej i internetowej oraz krótki artykuł reklamowy;
  3.  Realizacja krótkiego filmu reklamowego;
  4.  Realizacja pakietu reklam radiowych (min. 2 reklamy);
  5.  Przygotowanie ciekawej strategii promocyjnej WZiKS.

Inne ciekawe rozwiązania i propozycje nieuwzględnione powyżej będą również mile widziane i brane pod uwagę.

Osoby zainteresowane odbyciem praktyki proszone są o przygotowanie (indywidulanie lub zespołowo) wstępnych propozycji projektu (wraz z planem i harmonogramem prac) i przesłanie ich do 3 maja 2020 r. na adres mailowy Biura Dziekana wziks.dziekanat@uj.edu.pl,  zaznaczając w temacie maila  PRAKTYKI STUDENCKIE z WYOBRAŹNIĄ. Ponieważ liczba miejsc jest ograniczona do ostatecznej realizacji wybrane zostaną tylko najciekawsze pomysły.

Termin zakończenia realizacji projektu upływa 31 maja 2020 r.  Najciekawszy  zostanie dodatkowo nagrodzony. Zapraszam do udziału!

Dziekan
Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej