Zmarł ks. prof. Michał Drożdż

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ks. prof. Michała Drożdża - dziekana Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, członka zarządu Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej, przyjaciela naszego Instytutu.

Przesyłamy wyrazy współczucia i wsparcia osobom współpracującym z ks. Profesorem i całej społeczności akademickiej UPJPII.

Cześć Jego Pamięci

Polecamy również
<?xml version='1.0' encoding='UTF-8'?><root available-locales="pl_PL" default-locale="pl_PL"><Title language-id="pl_PL">Zmarł ks. prof. Michał Drożdż</Title></root>

Zmarł ks. prof. Michał Drożdż