Informacja dotycząca mLegitymacji studenckiej

więcej o Informacja dotycząca mLegitymacji studenckiej
polecamy

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej poleca! - Praktyk UJ zdalnie

27.04.2020
Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ (WZiKS UJ) oferuje zainteresowanym studentom możliwość realizacji zdalnych praktyk studenckich indywidulanych lub grupowych.
więcej o Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej poleca! - Praktyk UJ zdalnie
polecamy

Ruszyła VIII edycja Stypendium im. Leopolda Ungera

27.03.2020
Stypendium jest przeznaczone dla młodych dziennikarzy i adeptów dziennikarstwa – studentów wszystkich kierunków i stopni kształcenia.
więcej o Ruszyła VIII edycja Stypendium im. Leopolda Ungera

06.03.2020
VII edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery, Uniwersytet Gdański Zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery! Medi@stery to pierwszy w Polsce ogólnopolski konkurs dedykowany Absolwentom studiów magisterskich na kierunkach zakładających realizację efektów uczenia się w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach. Nagrody w konkursie odebrało dotychczas 18 laureatów, których rozprawy odznaczały się wysokim poziomem merytorycznym i metodologicznym, oryginalnością tez oraz odkrywczym charakterem.
więcej o VII edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery, Uniwersytet Gdański

UPRAWNIENIA HABILITACYJNE!

04.03.2020
Z radością informujemy, że Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ otrzymał uprawnienia do nadawania habilitacji w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach.
więcej o UPRAWNIENIA HABILITACYJNE!