Przejdź do głównej treści

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Działalność studencka

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

UJOT FM, czyli radio internetowe, które od ponad dwóch lat działa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Studenckie, niefiltrowane – bez cenzury i bez owijania w bawełnę! W ramówce znajdziecie najciekawsze informacje o aktualnych wydarzeniach w Krakowie, Polsce i na świecie. Do tego czeka na Was szereg autorskich audycji na dosłownie każdy temat. Rock, hip hop, alternatywne brzmienia, a może disco polo? U nas możecie natrafić na wszystkie gatunki muzyki przeplatane eksperckimi komentarzami naszych prowadzących! Do tego nutka polityki, sportu oraz szeroko pojętej kultury i mamy przepis na najlepsze radio studenckie w Polsce! 

Można nas słuchać na www.ujot.fm lub w aplikacji mobilnej.

Chcesz uzyskać patronat medialny? Napisz do nas na redakcja@ujot.fm
Twój zespół nagrał nowy materiał i chcielibyście podzielić się nim ze światem? Nic prostszego, wyślij nam swoje nagrania na: sppu.ujotfm@gmail.com

#SłyszymySię!

redakcja UJOT FM

Telewizja internetowa UJOT TV rozpoczęła swoją działalność w 2007 roku. Pierwotnie funkcjonowała jako Przystanek Student TV i pod tą nazwą działała aż do 2017 roku. Od początku swego istnienia organizacja ta gromadziła w swoich szeregach ludzi z pasją do tworzenia telewizji. 

Obecnie UJOT TV tworzy dwa programy studyjne: Czarna czy z mlekiem? oraz Otagowani. W ramach telewizji funkcjonuje również Sportstacja – kanał tworzący cykliczne materiały sportowe.

Odwiedź oficjalne konto UJOT TV na Facebooku: https://www.facebook.com/ujottv/

redakcja UJOT TV

Studenckie Nagrody Dziennikarskie – MediaTory to plebiscyt, w którym studenci dziennikarstwa doceniają swoje autorytety. Dzięki Plebiscytowi przyszli dziennikarze z całej Polski mają szansę nagrodzić tych ludzi mediów, którzy kierują medialną lokomotywę na najwłaściwsze – z punktu widzenia przyszłego redaktora – tory. Przyznając MediaTory chcemy pokazać, jak ważne dla osób dopiero wkraczających do medialnego świata są rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy.

Odwiedź oficjalną stronę plebiscytu: http://www.mediatory.pl

prowadzący galę Mediatory w roku 2019

Głębia Spojrzenia to konkurs dla ludzi z pasją, studentów różnych kierunków. Czekamy na zdjęcia, które nie tylko dokumentują rzeczywistość, ale i odznaczają się wysokim poziomem artystycznym.

Jako studenci dziennikarstwa chcemy nauczyć się nie tylko patrzeć na otaczającą nas rzeczywistość, ale także poznawać punkty widzenia innych. Dlatego w Głębi Spojrzenia zachęcamy wszystkich studentów do zaprezentowania nam pięknych historii, ciekawych opowieści za pomocą fotografii.

Chcemy pokazać, że nie najdroższy sprzęt, nie program graficzny, ale przenikliwe spojrzenie może zadecydować o dobrym zdjęciu. 

Wierzymy, że obserwacja stanowi próbę zrozumienia otaczającego nas świata, co niewątpliwie jest wspólnym mianownikiem fotografii i dziennikarstwa.

Odwiedź oficjalny profil konkursu na Facebooku: https://www.facebook.com/glebia.spojrzenia/

laureaci konkursu Głębia Spojrzenia w roku 2018

Odwiedź oficjalne konto na Facebooku: https://www.facebook.com/knsduj/