Polecamy lekturę ksiązki Sławomira Doległo "Nie tak dawno, nie tak daleko"!

25.11.2019
Z przyjemnością informujemy, że ukazała się nowa książka w Białej Serii pt. "Nie tak dawno, nie tak daleko"
więcej o Polecamy lekturę ksiązki Sławomira Doległo "Nie tak dawno, nie tak daleko"!

Serdecznie gratulujemy profesury Uniwersytetu Jagiellońskiego!

04.07.2019
Serdecznie gratulujemy profesury Uniwersytetu Jagiellońskiego!
więcej o Serdecznie gratulujemy profesury Uniwersytetu Jagiellońskiego!

dr hab. Wojciech Kajtoch - gratulujemy profesury UJ!

02.04.2019
dr hab. Wojciech Kajtoch - gratulujemy profesury UJ!
więcej o dr hab. Wojciech Kajtoch - gratulujemy profesury UJ!

29.03.2019
więcej o Miło nam poinformować, ze dr hab. Magdalena Szpunar otrzymała profesurę UJ. Serdecznie gratulujemy!

07.03.2019
Ukazała się nowa książka w Białej Serii pt "Kartografowie codzienności. O przestrzeni (w) reportażu" autorstwa Edyty Żyrek-Horodyskiej. Polecamy lekturę!
więcej o "Kartografowie codzienności. O przestrzeni (w) reportażu" autorstwa Edyty Żyrek-Horodyskiej