30.10.2018
Po zakończeniu jubileuszowej konferencji WIEDZA-KOMUNIKACJA-DZIAŁANIE szczególne podziękowania należą się: dr hab. Marii Nowina Konopce, która czuwała nad przebiegiem konferencji, dr hab. Weronice Świerczyńskiej-Głownia, która koordynowała uroczystości jubileuszowe, dr hab. Dominice Kasprowicz, która była gospodynią wydarzeń w Willi Decjusza, dr hab. Agnieszce Szymańskiej za przygotowanie programu konferencji oraz pokazu zdjęć, dr Magdalenie Hodalskiej za organizację uroczystości odsłonięcia tablicy upamiętniającej prof. Walerego Pisarka, dr Teresie Sławińskiej za zorganizowanie podziękowań dla partnerów Quest France, dr hab. Małgorzacie Lisowskiej-Magdziarz, prof. UJ za przygotowanie dyskusji panelowej i wstępne prace nad programem konferencji, dr Pawłowi Płanecie za przygotowanie jubileuszowego folderu pracowników IDMiKS, dr Monice Wawer za pracę nad filmem obrazującym historię naszego Instytutu, red. Rafałowi Wietoszko za opiekę nad studenckim projektem jubileuszowej strony internetowej studentów IDMiKS, mgr Krzysztofowi Nowakowi za medialną oprawę konferencji, dr Michałowi Bukowskiemu za przygotowanie wizualizacji wystąpień konferencyjnych, dr hab. Beacie Klimkiewicz za wypełnienie zadań specjalnych, Małgorzacie Chęcińskiej-Głazik i Annie Harnik za sprawny sekretariat konferencji oraz naszym niezastąpionym doktorantom: Paulinie Czernek, Katarzynie Gad, Joannie Grzechnik, Wioletcie Klytcie, Krzysztofowi Marcinkiewiczowi, Pawłowi Nowakowi, Joannie Szpyt-Wiktorowskiej i Magdalenie Wilk.
więcej o Konferencja jubileuszowa "Wiedza - Komunikacja - Działanie. 20 lat Instytutu Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej UJ"

05.10.2018
Serdecznie gratulujemy Pani Profesor Teresie Sasińskiej-Klas otrzymania medalu AMICIS UNIVERSITATIS MARIAE CURIE-SKŁODOWSKA !!!
więcej o Medal AMICIS UNIVERSITATIS MARIAE CURIE-SKŁODOWSKA dla Pani Profesor Teresy Sasińskiej-Klas

12.07.2018
Z radością informujemy o kolejnej habilitacji w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej - serdecznie gratulujemy dr hab. Marii Nowina Konopce!
więcej o Kolejna habilitacja w dyscyplinie nauki o mediach - dr hab. Maria Nowina Konopka

28.06.2018
Z radością informujemy, że dr hab. Małgorzata Lisowska Magdziarz oraz dr hab. Andrzej Kaliszewski zostali profesorami Uniwersytetu Jagiellońskiego. Serdecznie gratulujemy!
więcej o GRATULUJEMY PROFESURY UJ dr hab. Małgorzacie Lisowskiej-Magdziarz oraz dr hab. Andrzejowi Kaliszewskiemu

Nagroda im. dr. Pawła Stępki dla dr hab. Weroniki Świerczyńskiej-Głownia

21.06.2018
Miło nam poinformować, że dr hab. Weronika Świerczyńska - Głownia otrzymała nagrodę za najlepsze wydawnictwo naukowe i popularnonaukowe z dziedziny mediów elektronicznych w VII edycji konkursu o Nagrodę im. dr. Pawła Stępki