08.05.2018
W pierwszej edycji Nagrodę otrzymują dr Maria Nowina Konopka za monografię „Infomorfoza. Zarządzanie informacją w nowych mediach (Wyd. UJ, Kraków 2017) i dr Jakub Nowak za monografię „Polityki sieciowej popkultury” (Wyd. UMCS, Lublin 2017).
więcej o Dr Maria Nowina Konopka Laureatką I edycji Nagrody afiliowanej przy PTKS "Media and Democracy Karol Jakubowicz Award".

06.03.2018
Z radością donosimy, że mgr Joanna Grzechnik, nasza doktorantka, wygrała konkurs Medi@stery! Gratulujemy i jesteśmy bardzo dumni!
więcej o Mediastery - Ogólnopolski konkurs na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach

14.02.2018
Niezwykle miło nam poinformować, że dr Dominika Kasprowicz uzyskała tytuł doktora habilitowanego w dyscyplinie nauki o polityce. Serdecznie gratulujemy!
więcej o Kolejna habilitacja w IDMiKS - serdecznie gratulujemy dr hab. Dominice Kasprowicz!

20.11.2017
Z przyjemnością informujemy, że decyzją Rady Wydziału Dziennikarstwa, Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego Weronika Świerczyńska-Głownia uzyskała stopień doktora habilitowanego
więcej o dr hab. Weronika Świerczyńska-Głownia - druga habilitacja z dyscypliny nauki o mediach

Populistyczna skrajna prawica

27.07.2017
Gorąco polecamy kolejną monografię elektroniczną wydaną przez Instytut Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej autorstwa Dominiki Kasprowicz zatytułowaną "Populistyczna radykalna prawica jako obszar badawczy".
więcej o Populistyczna skrajna prawica