Prof. Jarosław Flis wśród badaczy uhonorowanych Nagrodą Duncana Blacka

Komunikat Dziekana w sprawie organizacji pracy Biblioteki WZiKS

więcej o Komunikat Dziekana w sprawie organizacji pracy Biblioteki WZiKS

Informacja dotycząca mLegitymacji studenckiej

więcej o Informacja dotycząca mLegitymacji studenckiej

06.03.2020
VII edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery, Uniwersytet Gdański Zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery! Medi@stery to pierwszy w Polsce ogólnopolski konkurs dedykowany Absolwentom studiów magisterskich na kierunkach zakładających realizację efektów uczenia się w dyscyplinie nauki o komunikacji społecznej i mediach. Nagrody w konkursie odebrało dotychczas 18 laureatów, których rozprawy odznaczały się wysokim poziomem merytorycznym i metodologicznym, oryginalnością tez oraz odkrywczym charakterem.
więcej o VII edycja Konkursu na Najlepszą Pracę Magisterską z Wiedzy o Mediach Medi@stery, Uniwersytet Gdański