Ogłoszenia dla studentów Ogłoszenia dla studentów

Powrót

Od Dyrekcji IDMiKS

Szanowni Państwo, Nasi Drodzy Studenci,

 

z dnia na dzień znaleźliśmy się w nowej sytuacji. Władze Uniwersytetu, Wydziału, Instytutu stanęły przed nowym wyzwaniem, które wymaga od nas wypracowania nowych form współpracy z Państwem. W związku z tym wdrażamy system zdalnego nauczania,  a każdy z nas pracuje nad znalezieniem optymalnej formy i narzędzi prowadzenia zajęć. Pracownicy Instytutu prześlą Państwu już przesłali lub w najbliższych dniach informację o tym jak realizowane będą poszczególne zajęcia. Jesteśmy dobrej myśli, wierzymy, że wszystko nam się to uda.

 

Na bieżąco będziemy Państwa informowali o rozwoju sytuacji oraz przekazywali decyzje i komunikaty Pana Rektora i Dziekana naszego wydziału. Bardzo prosimy o sprawdzanie poczty, zaglądajcie też na naszą stronę i na Facebooka.

 

I na koniec jeszcze jedna prośba - bądźcie rozsądni, pozostańcie w domach, powstrzymajcie się od kontaktów towarzyskich, unikajcie zatłoczonych miejsc, stosujcie się do zaleceń epidemiologicznych –  bardzo Was prosimy. Pamiętajmy, nasz powrót do normalności zależy od naszej społecznej odpowiedzialności!

 

 

Pozdrawiamy Państwa serdecznie,

 

Lucyna Słupek

Agnieszka Hess